Call Us: +30-210-3648111  -

Θέσεις Εργασίας

Όλα τα στελέχη της MTC διαθέτουν πολύτιμη εμπειρία στον τομέα εξειδίκευσής τους και είναι καταξιωμένα στην ελληνική αγορά. Ανάλογα με τις εκάστοτε ανάγκες της Εταιρίας και με υψηλό αίσθημα ευθύνης, αξιολογούμε προσεκτικά όλες τις πιθανότητες συνεργασίας με καταξιωμένους επαγγελματίες, διατηρώντας υψηλό το επίπεδο των υπηρεσιών μας.

Διαθέσιμες θέσεις εργασίας:

Αρμοδιότητες

Ο κάτοχος της Θέσης θα έχει την ευθύνη για την ανάπτυξη, διατήρηση και βελτιστοποίηση της υπάρχουσας εταιρικής Πολιτικής Πωλήσεων & των συνοδευτικών διαδικασιών.

Διατήρηση, ανάπτυξη και βελτιστοποίηση του υπάρχοντος πλαισίου Πολιτικής Πωλήσεων (εφαρμογή διαδικασιών, διεξαγωγή ραντεβού με νέους, εν δυνάμει και υφιστάμενους πελάτες, ανάπτυξη δικτύου Πωλήσεων).

Σχεδιασμός και εφαρμογή Πολιτικών ανάπτυξης Πωλήσεων και διαδικασιών της εταιρίας βάσει του νέου Κανονισμού Πωλήσεων.

Απαραίτητα Προσόντα
Εργασιακή εμπειρία πάνω στον τομέα των Πωλήσεων
Γνώση MS Office

Δεξιότητες
Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
Πρωτοβουλία & Αμεσότητα
Εκτίμηση προτεραιοτήτων & κινδύνων
Επικοινωνία & επιρροή
Ομαδική εργασία & Επικοινωνία

Παροχές
Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
Προοπτικές εξέλιξης

Παρακαλούμε προωθήστε το βιογραφικό σας αναγράφοντας τον κωδικό της αγγελίας στο: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.